komentowany artykuł:
Podrywanie dziewczyn dla początkującychNie miałeś nigdy dziewczyny i szukasz sposobu, żeby wreszcie jakąś poznać? Wszyscy dookoła są z kimś, nie masz pojęcia, jak właściwie to robią, a głupio ci się pytać? Wydaje ci się, że coś jest z tobą nie tak? Że brakuje ci fluidów zwierzęcego magnetyzmu, wyszkolenia w elitarnej jednostce komandosów do zadań podrywu, znajomości magicznej podryw-formuły, która otwiera kobiece serca?
Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, przeczytaj proszę poniższy tekst.
liczba komentarzy: 5
| # 5 | 2017.04.12, 12:17 |
 Wojciech | Artykuł bardzo treściwy i przyznaję - sam interesuję się socjotechniką i oceniam ten tekst na 5 ! W międzyczasie czytałem również artykuły na podrywaj-online. pl/ i poradniki na temat podrywanie są bardzo dobre. Jednakże tutaj są chyba ciut lepsze. |
| # 4 | 2010.07.05, 21:41 |
 Michał | rozmowa rozmowa. . ale tak naprawdę nic nie zastąpi Dobrym oryginalnych feromonów. . . Choć na początku byłem sceptyczny do takich rzeczy, szybko się przekonałem na sobie, że to jednak działa jak koleżanki zaczeły się kleić do mnie :D hehe jak co zostawiam linka :) może komuś pomoże :)
www. feromony. pl/pp/kfktekzu |
| # 3 | 2010.06.23, 12:34 |
 Monia | Polecam do podrywu feromony !!
www. feromony. pl/pp/kfktekzu |
| # 2 | 2010.06.21, 21:48 |
 Szkło | Taaak? Ja tam chodze z tymi, których ja traktuję jak szmaty. |
| # 1 | 2010.04.05, 15:53 |
 amon | Bardzo naiwny ten artykuł. Obserwując świat, widać, że najlepsze laski wyrywają pewni siebie, prymitywni szpanerzy w wypasionych furach. Akurat kobietom zależy na wysłuchaniu. Takiego co je wysłuchuje traktują jak geja albo emocjonalny tampon, a do łóżka chodzą z tymi, co je traktują jak szmaty. |
szukaj
motto tygodnia
Przyszłość najtrafniej przewidzisz, kiedy ją wykreujesz. - Peter Drucker
uśmiechnij się
kariera
Kiedy staniesz się kobietą sukcesu?Jesteś już kobietą sukcesu? A lubisz w ogóle słowo „sukces”? Dla mnie słowo „sukces” przez długi czas było pojęciem z telewizji i kolorowych magazynów.
II Kongres KobietW ubiegły weekend (18-19 czerwca) odbył się już drugi Kongres Kobiet. Zgromadził ponad 4 tysiące uczestniczek i uczestników.
Polska menedżerka na drodze do sukcesuStudia ukończone z wyróżnieniem, obrona pracy magisterskiej na bardzo dobry, to dopiero początek drogi do sukcesu.
psychologia
zdrowie
Sen jako inwestycjaSen to twój sprzymierzeniec i inwestycja. Dobrze przespana noc przyniesie pogodę ducha i nowe pomysły. Funkcjonowanie kosztem snu sprzyja huśtawkom nastrojów.
Słoneczna witamina - witamina DNaukowcy mówią, że codzienne przebywanie na świeżym powietrzu od kwietnia do października, przez 15 minut dziennie, zapewnia nam zapas witaminy D na cały rok.
Jak łatwo i skutecznie rzucić palenie?Jak rzucić palenie? Jak najszybciej! Przeczytaj o najlepszym sposobie rzucenia palenia papierosów i bądź od dziś osobą niepalącą!
partner
dziecko
Poród. Dlaczego się go boimy i czy strach ma sens?Poród: czy jest jak przeciąganie otwartego parasola przez dziurkę od klucza? Czy jest naturalnym procesem, który można przeżyć z radością? Czy może być piękny?
Bicie jest głupiePrawie rok temu ruszyła akcja „Bicie jest głupie”, której celem jest uświadomienie dorosłym, że bicie dzieci, nawet tzw. klapsy – są złem.
Wyciągałam z szafy kołdrę... Poród domowyRodzić koniecznie w szpitalu? Moja pierwsza refleksja po moim porodzie domowym była taka: Kobieta rodząca ma w sobie niesłychaną siłę i moc sprawczą.
uroda
Cera - piękna i świetlista...Wygląd naszej cery zależy od genów i wieku, naszej diety, stylu życia, zdrowia, tego czy palimy papierosy lub przesiadujemy na słońcu, jak ją pielęgnujemy
Tonik - świetny sposób na nawilżaniePokrzep twarz tonikiem. Nazwa pochodzi z języka angielskiego, po ang. ’tonic’ to tyle, co krzepiący, wzmacniający.
Fluid, czyli podkładFluid, czyli podkład. I jego wielkie zalety w walce o naturalne piękno kobiet, czyli jak być grzeczną dziewczynką.
horoskop
RakRak to dziecko domator, a nastolatek dość skryty. Mimo że rzadko błyszczy w szkole i rzadko przoduje w rankingach popularności, to jednak ma wielu oddanych przy
StrzelecStrzelec, już od dziecka, lubi marzyć. O czym? Najczęściej o podróżach, przygodach i... pokoju na świecie. Jest bardzo prawy. To on będzie na podwórku bronił...
Horoskop dla Pani BaranPani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest wojowniczką.
polecamy również