komentowany artykuł:
Pranie i sprzątanie, czyli partnerstwo w praktyceWydaje się, że dla kobiet słowo „partnerstwo” jest oczywistą oczywistością. Toż w naszych czasach, w XXI wieku, tylko związek partnerski ma szansę przetrwania, tylko on nas interesuje o tylko w takim chcemy żyć. Spotykamy tych pięknych blondynów, cudownych brunetów, sympatycznych rudnych. Oni też powtarzają słowo „partnerstwo”. Są naszymi partnerami w tańcu, są cudownymi kochankami, mamy partnerski związek. Związek nowoczesny, związek stabilny, związek przyszłościowy. Do czasu, aż nasz partner będzie musiał posprzątać łazienkę.
liczba komentarzy: 2
| # 2 | 2010.09.24, 00:44 |
 Sev | Cóż za skrajnie feministyczny portal, jestem zdumiony! Po pierwsze dlaczego tylko związek partnerski ma szansę przetrwać? Po drugie dlatego facet nie potrafi włączyć pralki, albo czegoś ugotować, ponieważ tyra po 10 godzin w warsztacie samochodowym, albo zarządza firmą. . . jest mnóstwo rzeczy które mężczyźni robią. A to, że Wy, kobiety, możecie np pracować na pół etatu przez to, to jest raczej powód by być wdzięcznymi! Oczywiście przesadzam, ale no ludzie! Bez przesady. Są dziedziny, które każda osoba robi lepiej lub gorzej, albo w ogóle nie potrafi i dlatego fajnie się ze sobą te dwie osoby uzupełniają. Nie rozumiem w czym jest problem. Czemu nie może być tak, że żona pracuje w domu, a mąż poza domem. Tyle samo pracy się wykonuje i tak samo ważną. . . |
| # 1 | 2010.04.02, 06:45 |
 jk | trochę bezużyteczny ten artykuł, taki ogólnikowy bardzo |
szukaj
motto tygodnia
Przyszłość najtrafniej przewidzisz, kiedy ją wykreujesz. - Peter Drucker
uśmiechnij się
kariera
Czy jesteś szczęśliwa w pracy?Dzisiaj zła, stresująca praca potrafi wpędzić do grobu. Więc zrób wszystko, żebyś mogła w pracy być szczęśliwa! To w końcu całe osiem godzin dzień w dzień!
Wizualizacja - coś dla leniwychKiedy znajdziemy się w jakiejś konkretnej sytuacji, dzięki wcześniejszemu jej wyobrażaniu sobie, będziemy już wiedzieć, „co się zdarzy”.
Co dwie głowy to... czyli Master Mind MasterMind – czyli sposób na rozwiązywanie problemów w biznesie. Regularne spotkania, które pomogą ustalić cele, odzyskać energię i pokonać wszystkie przeszkody
psychologia
Pierwsza pomoc motywacyjnaDla tych, którym się chce i dla tych, kótrym się nie chce. Po przeczytaniu tego i tak Ci się zachce coś zmienić i pomyśleć na serio o swoim życiu.
Czy masz wpływ na własne życie?Frankl był więźniem obozu śmierci w nazistowskich Niemczech. Jego rodzice, brat i żona zginęli w obozie. W tych okropnych okolicznościach odnalazł wolność.
Porzucone marzeniaKiedy jesteśmy dziećmi, snucie marzeń, wyobrażanie sobie różnych rzeczy, jest dla nas stanem naturalnym. Lubimy to robić. To świetna, uskrzydlająca zabawa!
zdrowie
Słoneczna witamina - witamina DNaukowcy mówią, że codzienne przebywanie na świeżym powietrzu od kwietnia do października, przez 15 minut dziennie, zapewnia nam zapas witaminy D na cały rok.
Zaburzenia erekcji – czekać czy reagować?Większość nic z tym nie robi. Jedni są przekonani, że zaburzenia erekcji same miną, nie szukają pomocy, drudzy wychodzą z założenia, że im to już nic nie pomoże
Sen jako inwestycjaSen to twój sprzymierzeniec i inwestycja. Dobrze przespana noc przyniesie pogodę ducha i nowe pomysły. Funkcjonowanie kosztem snu sprzyja huśtawkom nastrojów.
partner
dziecko
Poród i hormonyProlaktyna, oksytocyna, adrenalina i endorfiny – czy są lepsze niż środki przeciwbólowe i antydepresanty?
Bicie jest głupiePrawie rok temu ruszyła akcja „Bicie jest głupie”, której celem jest uświadomienie dorosłym, że bicie dzieci, nawet tzw. klapsy – są złem.
Poród. Dlaczego się go boimy i czy strach ma sens?Poród: czy jest jak przeciąganie otwartego parasola przez dziurkę od klucza? Czy jest naturalnym procesem, który można przeżyć z radością? Czy może być piękny?
uroda
KosmetykiJak dobrać kosmetyki? Jakie są nam potrzebne na co dzień, a jakie od święta? Oto kilka najpotrzebniejszych informacji, które pomogą wybrać ci kosmetyki.
W upał w rajstopachKobiety noszą krótkie spodenki, a pod nimi grube czarne rajstopy! Chodzę i zastanawiam się: czy to moda, czy to wstyd?
Tonik - świetny sposób na nawilżaniePokrzep twarz tonikiem. Nazwa pochodzi z języka angielskiego, po ang. ’tonic’ to tyle, co krzepiący, wzmacniający.
horoskop
Horoskop dla Pani RakPani Rak ma dużo tak zwanej kobiecej intuicji. Na kilometr wyczuje wroga, jak i przyjaciela. Ma bujną wyobraźnię i często wiele talentów.
BliźniętaBliźnięta opętane są twórczą pasją, poznawaniem świata i ludzi. Często wprost z imprezy trafiają wprost do laboratorium. Robota pali im się w rekach, z tym że …
LewLew, podobno jak Byk, najczęściej jest znany i lubiany. Chociaż znają go prawie wszyscy, lubią głównie nauczyciele. Lew często lubi się wymądrzać, co irytuje
polecamy również